Unimog Tour 2017 dorazila do cíle.

Unimog Tour 2017 v České republice – živá prezentace mnoha nových řešení.

Spokojení návštěvníci, zajímavé živé prezentace a koncentrace odborných znalostí – to vše provází dvouměsíční putování akce pod názvem Unimog Tour 2017 po Evropě, která končí poslední zastávkou v České republice na autodromu Brno.

Společnost CROY s.r.o., autorizovaný importér Daimler AG pro Mercedes-Benz Unimog v České republice, zde spolu se svými partnery představila speciální vozidla Mercedes-Benz Unimog s pracovními nástavbami a aplikacemi pro celoroční provoz a pracovní i expediční vozidla do těžkého terénu. Součástí prezentace byly i kombinace účelových nástaveb s podvozky Mercedes-Benz Atego, Antos a Arocs. Velmi zajímavým doplněním programu byla účast expertů na ochranu vozidel proti korozi.

Prezentace vozidel – koncentrace výkonnosti a efektivity

Díky početným možnostem řešení nástaveb a pracovního nářadí je možné vozidla Unimog operativně a efektivně využívat po celý rok. V komunální oblasti je to zejména zimní údržba komunikací, zametání, splachování popř.tlakové mytí nebo velmi výkonné a komfortní  sekání trávy na krajnicích, příkopech a přilehlých svazích. Další tradiční oblasti pro využití zejména podvozků pro těžký terén je stavebnictví, energetika, práce v povrchových dolech, údržba krajiny, zemědělství a hasičská technika. Velmi zajímavé řešení tvoří dvoucestná vozidla pro střídavý provoz na pozemních komunikacích a kolejích. 


Osvědčené modely i novinky

V rámci Unimog Tour 2017 byla k vidění široká paleta modelů Unimog od nosičů nářadí       U 218 až U 530 až po podvozky pro velmi těžký terén U 4023 až U 5030. Poprvé byl představen Unimog U 323 s panoramatickým čelním sklem a automatizovanou převodovkou.


Nářadí a nástavby pro každé použití

Jednu skutečnost Unimog Tour opět potvrdila. Veliká síla Unimogu spočívá v rozsáhlé síti profesionálních partnerů. Celkem 27 výrobců zde ukázalo svá mnohostranná řešení přídavných pracovních strojů a nástaveb, která je možno díky normovaným rozhraním s vozidly Unimog rychle a hladce integrovat.

 

 

Vyjímečné modely Off-road.

Pro opravdové fajnšmekry byl zážitkem expediční Unimog s obytnou nástavbou.

 

Automotodrom Brno 28.6.2017