Unimog Tour 2017 také v České republice

Kromě Německa, Francie a Rakouska doputuje tato předváděcí akce také do České republiky. Seriál bude probíhat od dubna do června 2017. Hostitelé každé samostatné předváděcí akce jsou generálními zástupci a autorizovanými prodejci Mecedes-Benz Unimog.

Chcete být přitom?
Přihlaste se na tuto akci firmy CROY s.r.o., autorizovaného importéra pro Unimog v České republice.
Termín: 28.06.2017 – AUTOMOTODROM BRNO od 10:00 hodin.

 

Přihláška

Přihlašte se prosím nejpozději do 16.6.2017.

Vyplňte prosím následující formulář:

Vaše jméno (vyžadováno)

Firma:

Ulice:

PSČ, Město:

Telefon (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

 

Unimog Tour 2017

Unimog na brněnském autodromu

Čeká na Vás okolo 30 exponátů – vybavených nejrůznějšími pracovními nástavbami a zajímavý doprovodný program (exkurze po okruhu, jízda na motokárách).

Unimog nemá jen jednu nejlepší stránku, ale hned několik. A nezdráhá se Vám je ukázat. Návštěvníci Unimog Tour 2017 se o nich mohou sami přesvědčit a zblízka si prohlédnout nejrůznější vozidla Unimog a jejich pracovní a nástavbové aplikace – např. kombinace pro letní a zimní údržbu komunikací, jeřábové vozidla, vozidla pro dvoucestný provoz (silnice/kolej) atd.

Všestranný z principu.

Samotný koncept vozidla propůjčuje Unimogu známku nejvyšší univerzálnosti. Na míru šitá systémová řešení z něj dělají skutečného specialistu pro nejrůznější požadavky pracovního nasazení. V rámci turné Unimog Tour 2017 prezentuje divize speciálních vozidel Daimler AG své možnosti.

Unimog je vždy v kondici do terénu

Rozmanité systémy pracovních nástaveb dělají Unimog univerzálním.

Unimog jako nosič nářadí

Na  Roadshow jsou zastoupeny početné exponáty  vozidel Unimog -  od řady nejmenšího nosiče U 218 až po nejvýkonnější typ U 530. Vystavované nástavby a pracovní nářadí tvoří široké spektrum pro celoroční využití vozidla.
Od nosičů kontejnerů až po nástavby pro komunální služby, mezi které patří sypače a postřikovače pro zimní údržbu, žací kombinace pro údržbu zelených ploch, zametací a čistící nástavby až po jeřábová vozidla s různými typy přívěsů pro logistiku .

Unimog – vozidlo do nejtěžšího terénu.

Skutečné dobrodružství začíná tam, kde končí zpevněné silnice. I pro tyto případy má Unimog řešení, jsou jím terénní verze jako U 4023, U 5023 a U 5030. Pro každodenní používání v těžkém terénu představuje Unimog reálnou alternativu. Jako pracovní prostředek do těžce přístupného terénu např. v povrchových dolech, při hašení lesních požárů. Zlatým hřebem je Unimog dostupný ve verzi s dvojitou kabinou, která zaručuje dostatek prostoru pro celý pracovní tým. Dvojitá kabina pojme až sedm lidí a přiveze je bezpečně na téměř libovolné místo.

Unimog je vždy v kondici do terénu

Unimog je vždy v kondici do terénu ať jako pracovní vozidlo nebo expediční vůz.