Trambusová kabina

Trambusová kabina. Hodí se do každého města

Uvnitř větší než z venku ? Tak to je v případě kabiny nového Unimogu U 20, která je jak kompaktní, tak komfortní. S ní zvládá tento nosič nářadí mistrně úzké uličky a nízké podjezdy a přitom poskytuje prostor pro korbu dlouhou 2,2 m nebo nejrůznější nástavby. Tedy ideální pracovní podmínky a optimální předpoklady pro prvotřídní vytížení vozidla v průběhu celého roku.

Štíhlý, ale robustní

Při své šířce pouhých 2,15 m a výšce 2,7 m vypadá kabina všude ve městě dobře. A to po dlouhá léta – díky pozinkovanému ocelovému plechu, který ve vlhku, sněhu a při nízkých teplotách výborně odolává korozi.

Vysoký pracovní komfort

Pohodlné nastupování před přední nápravou při úhlu otevírání dveří téměř 90°, ve vnitřním prostoru dostatek místa nad hlavou a volný pohyb 3 osob, individuálně přestavitelný sloupek řízení, na přání integrovaná klimatizace: odpružená trambusová kabina má vše, co usnadní těžký pracovní den.

Jednoduché ovládání

Ať už jde o ovládání jízdy vozidla nebo o obsluhu nářadí, na středové konzoli máte veškeré ovládací prvky a kontrolky před očima. V logických funkčních skupinách ergonomicky výhodně uspořádané a lehce pochopitelné. A pamatujte si: profesionální ovládání nářadí máte vždy plně v ruce – pomocí Joysticku.

Multifunkční box

Na přání za kabinou: integrovaný odpojitelný multifunkční box – s pěti vyjímatelnými přihrádkami pro uložení materiálu. Tak jsou lopata, malé nářadí, sněhové řetězy a další pomocný materiál stále řádně uloženy. A vždy na dosah.