Pohon vozidla

Pohon vozidla. Vše plní Vaše příkazy

S Unimogem U 20 se dostanete do správné pohody. S až 16 plně zatížitelnými rychlostmi vpřed dosahuje Unimog velkých výkonů, stejně jako při velmi malých rychlostech pod 1 km/hod.

Převodovka

Plně synchronizovaná převodovka s elektro-pneumatickým řazením s až 16 převodními stupni vpřed a 14 převodními stupni vzad umožňuje výkon šitý na míru a nízkou spotřebu – pro každou oblast nasazení a každou rychlost od 1,2 do 90 km/h. Praktické je elektropneumatické ovládání základních a pracovních skupin pomocí kolébkového přepínače.

Řadící spojka WANDLER

Synchronizované řazení vpřed a vzad EQR (Electronic Quick Reverse) usnadňuje rychlou změnu směru jízdy, např. při uklízení sněhu v přeplněných ulicích.

Parametrovatelná palubní elektronika

Umožňuje jednoduché základní nastavení aplikací Vaším UNIMOG-servisním partnerem, a ulehčuje tak řidiči v kritických pracovních situacích.

Řazení Telligent®

Jednoduše předvolit řadícím joystickem a sešlápnout spojku. Nebo ručně zadat potřebný rychlostní stupeň. Rychleji zařadit nelze. A dále: Při přeřazování rychlostních stupňů máte pravou ruku volnou pro ovládání