Kabina


Ušetřené místo vně, přidané místo uvnitř. V inovovaném konceptu kabiny Unimogů U 300/ U 400 / U 500 se prolínají zjevné protiklady. Výsledkem je moderní pracoviště, které nabízí dostatek prostoru a komfort po celou pracovní směnu. Přesvědčte se prosím.

Výhled z kabiny

Čelní sklo přetažené do spodní části kabiny, široká boční skla, velké okno v zadní stěně kabiny a minimálně přesazená přední kapota umožňují výborný výhled z vozidla na upínací prvky a pracovní nářadí.

Ovladatelná a výkonná

Šířka 2,15 m a příď vozidla 1,15 m, hezký vzhled, místo pro montáž nástaveb a vysoká nosnost přední nápravy jsou dalšími přednostmi proti nákladním vozidlům.

Úleva pro řidiče

Odpružené uložení kabiny z nekorozního materiálu (kombinace skelného vlákna a kevlaru), odhlučnění a tepelná izolace. Velkorysá možnost pohybu v kabině, vyhřívaná sedadla, skla a zrcátka nabízí i v zimě příjemné pracovní prostředí i při dlouhodobém nasazení.

Ergonomie

Všechny ovládací prvky vozidla a nářadí a všechna tlačítka jsou umístěna přehledně na multifunkčním displeji a středové konzoli.

Zvláštní výbava

Na přání: Doplňková výbava umožňující ještě lehčí a příjemnější denní nasazení. Na příklad VarioPilot®-přesuvné řízení – přestavitelný řídící sloupek se všemi instrumenty ze strany řidiče na stranu spolujezdce – komfortní provedení pro jednomužnou obsluhu.
Speciální panoramatické dveře pro obsluhu sekačky – optimální při dvoumužné obsluze. Lepší výhled na pracovní nářadí.
Vzduchem odpružené otočné sedadlo v kombinaci se speciálními dveřmi pro obsluhu sekačky. Umožňuje pohodlné ovládání pracovního nářadí s perfektním výhledem na pravé straně kabiny.
Otočné sedadlo: ideální při sečení, vzduchové odpružení, možnost otáčení o 90° – optimální výhled na pracovní rozsah.