Nový interiér pro větší pohodlí obsluhy a ergonomii.

Nastoupit, udělat si pohodlí a začít si hrát: Vývoj nové kabiny ovlivnily zkušenosti a zlepšovací návrhy mnoha uživatelů. Týká se to především ještě komfortnějšího sezení a rychlého pochopení všech funkcí kombinovaného palubního přístroje. Tato zlepšení výrazně zvyšují bezpečnost a pohodlí obsluhy a vedou k tomu, že u nového Unimogu jde práce ruku v ruce s komfortem. Vždyť čím rychlejší a intuitivnější jsou
zásahy obsluhy v různých jízdních a pracovních situacích, tím bezpečnější a spolehlivější je pracovní nasazení vozidla v terénu.

Výborné pracovní podmínky: nový koncept ovládání.

Ergonomický pokrok: Nové uspořádání kabiny usnadňuje řízení a obsluhu – zejména v situacích, kdy řidič nemá mnoho času na rozmýšlení. Obsluha je jednodušší díky ergonomickému a intuitivnímu uspořádání jednotlivých prvků. Pozice sedadel za přední nápravou v oblasti nejmenších rázů umožňuje i v terénu komfortní jízdu a poskytuje velmi dobrý výhled. Dalším optimálním prvkem jsou nové
světlomety s denním svícením.

Cítíte se úplně jako doma. Kabina řidiče poskytuje velký komfort a usnadňuje tak práci. Nové topení
a klimatizace zajišťují příjemné pracovní prostředí při každém počasí. Vysoká střecha dodávaná v sériovém
provedení a přizpůsobený tunel motoru poskytují dostatek místa pro dvě plnohodnotná sedadla a na
přání je možné přidat střední sedadlo. Moderní pracovní prostředí doplňuje radio s CD přehrávačem a Bluetooth zařízení pro telefon. Střední odkládací prostor se sériově dodávanou přihrádkou na rukavice usnadňuje přehled a udržování pořádku.

Nově: Inovativní detaily nové kabiny

Výborné pracovní podmínky

  1. Nová kabina je přehledně organizovaná a poskytuje příjemné pracovní prostředí. Nový multifunkční volant padne perfektně do ruky a umožňuje snadné ovládání telefonu a displeje kombinovaného přístroje.
  2. Sériově dodávaný volant s možností nastavení výšky a sklonu umožňuje optimální nastavení sedadla řidiče.
  3. Nový kombinovaný přístroj ukazuje na velkém a světlém displeji všechny důležité informace jako stav oleje, tlak vzduchu nebo nastavení hydrauliky.
  4. V nových ovládacích páčkách na sloupku řízení jsou intergrovány funkce jako řazení, motorová brzda Premium a elektronická rychlá reverzace EQR.
  5. Dobře dosažitelné a jasně strukturované prvky obsluhy. Jednoduché ovládání systému pro změnu tlaku v pneumatikách, který disponuje přednastavenými hodnotami ověřenými praxí.