Nový Unimog integruje přední a osvědčené sériové technologie užitkových vozidel.

Vyrobeno v největší světové továrně na nákladní vozidla ve Wörthu: nový Unimog splňuje vysoké kvalitativní standardy v odvětví užitkových vozidel. Jako světový leader v oblasti středně těžkých a těžkých nákladních vozidel si Mercedes-Benz klade ambiciózní cíle zaměřené na kvalitu a spolehlivost. Vysokým nárokům pomáhá dostát celkem více než 11.000 pracovníků v továrně ve Wörthu, moderním pracovišti s důrazem na šetrnost k životnímu prostředí. Od roku 1963 zde bylo vyrobeno přes tři miliony užitkových vozidel. Vedle takzvané výrobní řady A – Actros, Antos, Arocs a Atego – se zde vyvíjejí a produkují také speciální vozidla Mercedes-Benz s mnoha identickými komponenty. Tato flotila zahrnuje nový nosič nářadí Unimog, terénní vozidlo Unimog a vozidla Econic a Zetros. Všechny tyto výrobní řady podléhají nejpřísnějším testům a zkušebním cyklům stejně jako velkosériové modely. Vášeň pro užitkové vozy se odráží v mottu továrny: „Naší výzvou je každý den něco zlepšit, a naplnit tak slib našim zákazníkům: Trucks you can trust. (Vozidla, kterým můžete důvěřovat).“

Mercedes-Benz závod Wörth: Mercedes-Benz Unimog je vyvíjen a vyráběn v největší továrně na nákladní vozidla na světě. Pohonné jednotky pocházejí z Mercedes-Benz závodu na výrobu motorů v Mannheimu.

Vysoký standard kvality: Na každý Unimog aplikuje Mercedes-Benz při vývoji, testování a produkci přísné kvalitativní požadavky.

Vysoký standard kvality: Na každý Unimog aplikuje Mercedes-Benz při vývoji, testování a produkci přísné kvalitativní požadavky.