Vyšší bezpečnost při nasazení.

Bezpečnost - výhled

Nový design exteriéru s krátkou přední kapotou a velmi širokým výhledem na jízdní a pracovní prostor činí Unimog zvláště bezpečným.

Unimog je moderní vozidlo, které v oblasti bezpečnosti nedělá žádné kompromisy. Jeho aktivní a pasivní systémy velmi dobře chrání jeho uživatele i jiné účastníky silničního provozu. Nejdůležitějšími prvky v tomto ohledu jsou vynikající výhled dopředu díky krátkým rozměrům přední části vozidla i celkově dokonalý výhled z kabiny, směrová stabilita, ABS, precizní chování vozidla při řízení, optimální rozdělení zatížení náprav a pracovní prostor bez vibrací s tříbodovým bezpečnostním pásem a opěrkou hlavy. Nová generace nosiče nářadí bezpečnost ještě dále posiluje.

Design exteriéru s novým horním uspořádáním stěračů optimalizuje čištění oken a nové světlomety s denním svícením zlepšují výhled a viditelnost. Na přání dodávaná čelní kamera s monitorem usnadňuje výhled před vozidlo a ulehčuje montáž čelního pracovního nářadí.

Nově: Nová čelní kamera s monitorem

Optimalizace přehledu a snadnější nasazování nářadí – to jsou dvě hlavní výhody nové čelní kamery s monitorem dodávané na přání.

Kamera je integrována do nového designu čelní části vozidla a obraz se zobrazuje na monitoru ve vnitřním prostoru vozidla.

Řidič tak má vždy přehled i o prostoru v bezprostřední blízkosti před vozidlem a při výměně nářadí má perfektní výhled na čelní upínací desku.

 

 

 

content-comfort-view-02

Vynikající výhled z kabiny

Zejména při nasazení s čelním nářadím je důležitá délka přesahu přední části vozidla od pozice řidiče. Unimog včetně nářadí zůstává výrazně pod zákonným limitem 3,5 m.

Dobré jízdní vlastnosti

Vyvážený poměr zatížení náprav přináší vozidlu Unimog výhody obzvláště při průjezdu zatáčkami na hladké vozovce.