Flexibilita, která otevírá možnosti.

Naše finanční služby na míru přinášejí vašemu účetnictví flexibilitu.
Společně s Mercedes-Benz bankou a Unimog partnery vám nabízíme na míru upravené finanční služby jako leasing, financování, prodlouženou záruku, mobilitu a pronájem vozidel. Další informace obdržíte od svých autorizovaných prodejců Mercedes-Benz.

Financování.

Flexibilní nabídky, které rozšíří vaše finanční možnosti. Např. financování se sezonními splátkami, kdy v silnějších měsících platíte více a v slabších měsících méně, financování se závěrečnou splátkou, kdy je poskytnuta vyšší závěrečná splátka při nízkých měsíčních splátkách, nebo financování Plus3. Na konci období trvání smlouvy se rozhodnete, zda svůj Unimog prodáte a dorovnáte závěrečnou splátku nebo zda vozidlo předáte zpět svému prodejci za smluvně garantovanou výkupní cenu1. Také můžete doplatit závěrečnou splátku a svůj Unimog si ponechat. Můžete přitom využít možnosti závěrečného financování a splácet závěrečnou splátku pohodlně v nízkých měsíčních splátkách. Také při standardním financování jsou vám garantovány atraktivní a flexibilní doby splácení. Jakmile se rozhodnete pro nový vůz, stanovte si společně se svým prodejním poradcem rámcové podmínky financování.

Vypověditelné nájemní smlouvy.

Vysoká flexibilita při nízkém zatížení: Po uplynutí minimální doby nájmu v délce 24 měsíců můžete nájemní smlouvu vypovědět s výpovědní lhůtou tři měsíce a následně máte na výběr různé možnosti: můžete Unimog vrátit a v případě potřeby přejít na nový model nebo vozidlo koupit prostřednictvím svého autorizovaného prodejce Mercedes-Benz.

Servisní leasing Mercedes-Benz banky.

Jedna smlouva, mnoho výhod. S tímto atraktivním balíčkem regulujete výraznou část nákladů v oblasti pořízení a servisu svého vozového parku a budete náklady mít plně pod kontrolou.

Leasing.

Místo kompletní kupní ceny platíte s leasingovou smlouvou Mercedes-Benz banky jen skutečné využití. V pohodlných měsíčních splátkách a po dobu splácení, kterou si zcela individuálně můžete sjednat se svým autorizovaným prodejcem Mercedes-Benz. Tím šetříte svůj rozpočet a profitujete ze snadno vypočitatelných a transparentních nákladů.

Komunální leasing.

Náš komunální leasing nabízí vhodné řešení pro veřejný sektor. V pravidelných intervalech můžete přecházet na nová vozidla a získat tak zároveň moderní a hospodárný vozový park. Ať už se jedná o záchrannou službu, požární ochranu nebo silniční službu, komunální leasing je správná volba.

Přidaná hodnota. Daimler Financial Services

  • firma Daimler Financial Services poskytuje financování a leasing pro cca 40 % celosvětové produkce všech vozidel Daimler.
  • firma s hlavním sídlem ve Stuttgartu působí v téměř 40 zemích a je nejmezinárodnějším poskytovatelem finančních služeb v oblasti automobilů.
  • Daimler Financial Services celosvětově zaměstnává okolo 7.000 lidí.