Specialista na výrobu techniky pro udržování a ochranu krajiny a pro zemědělství.


Sekačky Uni

Univerzální sekačky, mulčovače a drtiče UMT jsou díky své kompaktní konstrukci vhodné zvláště pro malé traktory a komunální nosiče od výkonu 13 kW (18 PS).


Boční sekačky Uni

Ve své pracovní poloze je boční sekačka Uni plynule stavitelná tak, aby mohla být nasazena i při sečení nejstrmějších svahů a náspů.


Sekačka krajnic

Sekačka krajnic pracuje s počítačově podporovaným ovládáním, které umožňuje optimální sečení kolem směrových sloupků dopravních značek a stromů.


Svahová sekačka

Svahová sekačka KBM 350 je vhodná pro čelní i zadní montáž na malé traktory od výkonu 19 kW (25 PS). Je možné přestavení pro práci vlevo nebo vpravo.


Kombinace sekaček

Spojením dvou osvědčených strojů – ramenové svahové sekačky DUA a podsvodidlové sekačky krajnic RSM 13 – vznikl kombinovaný sekací stroj MK.


Ořezávač větví

Ořezávač větví Dücker umožňuje racionální a šetrnou péči o dřeviny. Pomaloběžné nůžky garantují čistý střih, bez třepení a štípání.


Štěpkovače

Štěpkovače od firmy Dücker jsou ideálními pomocníky pro komunální podniky a jejich dodavatele, kteří potřebují štěpkovač v kompaktní kategorii.


Zametací stroje

Zametací stroje DÜCKER jsou koncipovány pro každodenní nasazení v nejtvrdších podmínkách. Pohon zametacího válce je volitelný od hydrauliky nosiče nebo – u zvláště výkonných zametačů – od předního vývodového hřídele nosiče.


Fréza na krajnice

Fréza na krajnice DÜCKER BF 800 a její samojízdná varianta SBF 900 činí údržbu krajnic vozovek snadnou a zcela bez problémů. Nahrazují tak dosud praktikované a pracovně náročné způsoby seřezávání a odklízení krajnic.


Míchací drtič DMS

Mobilní míchací drtič DMS zpracovává všechny odpady na místě jejich vzniku. Šetří tak čas a dopravní náklady tím, že původní objem je rozdrcen až na 1/7. Drcení se provádí dvěma drtícími a dvěma dopravními šneky.

Více informací o jednotlivých produktech jsou dostupné na stránkách