High-Tech mechanismy firmy Schmidt, speciálně vyvinuté pro nasazení na letištích, odklízejí sníh, odstraňují náledí a čistí startovací a přistávací dráhy, rolovací dráhy i provozní plochy včetně předpolí v oblasti provozu letadel.

Odklízení sněhu

Schmidt nabízí kompletní program pro optimální odklízení sněhu na letištích.

Sněhové pluhy

Letištní sněhové pluhy Schmidt nabízejí díky optimálnímu kontaktu s povrchem plochy dokonalé odklízení sněhu.


Rotační odklízení sněhu

Výrobní řada SUPRA od firmy Schmidt poskytuje nejvyšší výkon při odklízení velkého množství sněhu na letištích.


Letištní zametače s odfukem sněhu

Schmidt nabízí ve svém výrobním programu osm typů letištních zametačů s odfukem sněhu. S nimi mohou letiště rychle a s nejvyšší precizností odklízet sníh z provozních ploch každé velikosti.

Odstraňování náledí

Zda posypávat, postřikovat nebo kombinovat oba způsoby: když má být na letištních plochách odstraněno náledí, nabízí Schmidt vždy vhodné řešení.

Sypače

Letištní sypače pro posyp pevnými materiály zajistí svým přesným dávkováním a vysokým výkonem rychlé odstranění náledí z provozních ploch.


Postřikovače

Výrobní řada postřikovačů Schmidt rozstřikuje s vysokou přesností dávkování i pokrytí plochy tekuté rozmrazovací prostředky. To má pro provoz letiště zásadní význam.


Kombinace sypání a postřiku

Pomocí kombinace sypače a postřikovače mohou být aplikovány v jedné pracovní operaci pevné i tekuté rozmrazovací prostředky.

Zametání

High Tech letištní zametací stroje od firmy Schmidt odpovídají nejvyšším nárokům na kvalitu a rychlost.

Návěsné zametací stroje

Návěsné zametací stroje jsou vhodné pro rychlé odstranění znečištění velkých letištních ploch.

Zametací nástavby

Speciální letištní zametací nástavby mohou odsát nejen smetí, ale také kapaliny, jako např. vodu nebo rozmrazovací kapalinu.

Osvědčené stroje z oblasti zimní i letní údržby čistí, odstraňují sníh a náledí také z příjezdových komunikací, parkovišť, stanovišť taxi i ze všech dalších letištních ploch.

Odklízení sněhu

Schmidt nabízí kompletní program pro optimální odklízení sněhu na letištích

Sněhové pluhy

Schmidt nabízí mnohostranný program strojů pro odklízení všech druhů sněhu.


Rotační odklízení sněhu

Rotační stroje pro odklízení sněhu Schmidt jsou vhodné především do těžkých sněhových podmínek a také pro odklízení závějí a vytvořených sněhových valů.

Odstraňování náledí

Pro zimní údržbu nabízí Schmidt širokou paletu moderních sypačů s různými systémy dávkování pro ekologické odstraňování náledí.

Sypače

Firma Schmidt nabízí do celého světa v oblasti zimní údržby řešení na míru pro jakýkoli způsob nasazení. Inovativní zásobníkové sypače dosahují díky elektronickému systému ovládání extrémně přesného dávkování a rovnoměrnosti pokrytí vozovky posypovým materiálem. Modulární stavebnicový systém umožňuje individuální konfiguraci vždy odpovídající požadovaným podmínkám budoucího nasazení stroje. Použité plastové materiály a části z nerezové oceli garantují trvanlivost a dlouhou životnost. Sypače Schmidt lze snadno adaptovat se všemi značkami podvozků.


Kombinace sypač-postřikovač

Pomocí kombinace sypače a postřikovače typové řady STRATOS COMBI SOLIQ mohou být aplikovány v jedné pracovní operaci pevné i tekuté rozmrazovací prostředky jednotlivě i společně.

Zametání

Schmidt disponuje rozsáhlými zkušenostmi v oblasti zametacích technologií.

Samojízdné zametací stroje

Samojízdné zametače Schmidt se vyznačují kompaktní konstrukcí, ekologickou zametací technologií a excelentním zametacím výkonem.

Zametací nástavby

Systémy řízení a přenosu informací

Moderní systémy řízení a přenosu informací od firmy Schmidt znamenají díky ekonomickému dávkování značný přínos ochraně životního prostředí.

 

Více informací o jednotlivých produktech jsou dostupné na stránkách