Systémy ovládání a regulace

Autologic

Absolutní flexibilita v nasazení, vysoká bezpečnost v silničním provozu, úspornost ve spotřebě posypových materiálů, zkrátka jednoduchý a bezpečný posyp komunikací.

Thermologic

Že nejde dohromady úspora nákladů, ochrana životního prostředí a vysoká bezpečnost silničního provozu? Thermologic vznikl právě z těchto požadavků.

Winterlogic

Péče o bezpečnost silničního provozu v zimních podmínkách je ohromná odpovědnost. Optimalizace mezi personálem, prostředky a materiály je komplexní úloha. Využitím systému získávání a přenosu dat při posypu Winterlogic máte všechna potřebná data pohromadě a můžete tak snadno optimalizovat plány zimní údržby.

Airportlogic

Řídící systém odstraňování náledí pro letiště Airportlogic jsme vyvinuli na bázi systému Autologic speciálně pro podmínky letištního provozu. Základem systému Airportlogic je technologie GPS a má dvě funkce: řídící systém a systém regulace postřiku.

CX/CL Comfort & Comfort Plus

Jednoduchá a rychlá montáž a demontáž bez nutnosti kabeláže mezi nákladním vozidlem a sypačem a stejná jistota jako při použití kabelového ovládacího systému. Právě to nabízí nový ovládací systém CX/CL Comfort.

Více informací o jednotlivých produktech jsou dostupné na stránkách