Všechny druhy sněhu v každé nadmořské výšce můžete spolehlivě a efektivně odklízet s mechanismy firmy Schmidt. Rozdílné sněhové podmínky rozhodují o tom, zda je účelné nasadit sněhové pluhy, metače sněhu, sněhové frézy popřípadě kombinace těchto strojů.

 

Sněhové pluhy

Moderní systémy sněhových pluhů Schmidt vyráběných v mnoha variantách jsou základním pilířem kvalitní zimní údržby silnic. Vedle enormního odklízecího výkonu vykazují vysoký komfort v ovládání a velmi malou opotřebitelnost.

Rotační stroje pro odklízení sněhu

Rotační stroje pro odklízení sněhu Schmidt jsou vhodné především do těžkých sněhových podmínek a také pro odklízení závějí a vytvořených sněhových valů.

Pro zimní údržbu nabízí Schmidt širokou paletu moderních sypačů s různými systémy dávkování pro ekologické odstraňování náledí. Tento program je doplněn i velkokapacitní solankovou stanicí.

 

Sypače

Firma Schmidt nabízí do celého světa v oblasti zimní údržby řešení na míru pro jakýkoli způsob nasazení. Inovativní zásobníkové sypače dosahují díky elektronickému systému ovládání extrémně přesného dávkování a rovnoměrnosti pokrytí vozovky posypovým materiálem. Modulární stavebnicový systém umožňuje individuální konfiguraci vždy odpovídající požadovaným podmínkám budoucího nasazení stroje. Použité plastové materiály a části z nerezové oceli garantují trvanlivost a dlouhou životnost. Sypače Schmidt lze snadno adaptovat na všechny značky podvozků.


Postřikovače

STRALIQ je speciální stroj pro aplikaci solného roztoku na vozovku. Postřik snižuje spotřebu soli a šetří tím nejen životní prostředí, ale i Vaše náklady.


Kombinace sypač-postřikovač

Pomocí kombinace sypače a postřikovače mohou být aplikovány v jedné pracovní operaci pevné i tekuté rozmrazovací prostředky jednotlivě i společně.


Solanková stanice

V těchto solankových stanicích od firmy Schmidt je kontinuálně připravován solný roztok.

Systémy ovládání a regulace

Informační a ovládací systémy firmy Schmidt jsou díky dávkovacím systémům optimálním spojením hospodárnosti a ochrany životního prostředí.

Více informací o jednotlivých produktech jsou dostupné na stránkách